društvene prostorije su i dalje zatvorene, dakle SASTANAKA DO DALJNJEG NEMA.
BLAGAJNA JE OTVORENA ZA PLAĆANJE ČLANARINA SRIJEDOM OD 19-20 SATI te će isto biti omogućeno i
PUTEM INTERNETA, upute ovdje. Za plaćanje članarina putem interneta ispunite pristupnicu
i proučite "upute za plaćanje internetom"..

Što se PLANA IZLETA tiče, odlučili smo za sada raditi tromjesečne planove više pročitajte ovdje.

Tablicu za DEŽURSTVO NA KUĆI možete naći ovdje. Javite se Miroslavu Kovačiću za
rezervaciju termina na: mirokovacic56@gmail.com ili 092 348 9247
Za dežurstva na Viništu rezervacije još nisu krenule.

Početak ovogodišnje Opće planinarske škole planiran je u standardnom terminu, plan uskoro.

HPD Kapela je partner projekta "Aktivni u mirovini", a više informacija o besplatnim sadržajima projekta možete saznati ovdje.
Priključite se!
Zbog pandemije i novih mjera održavat će se ONLINE treninzi..

Kapelski planinarski put - KPP

KPP je planinarska obilaznica koju održavaju 3 društva, a koja počinje u mjestu Tuk, u srcu Gorskog Kotara, prolazi preko Bjelolasice, kroz strogi prirodni rezervat Samarskih i Bijelih stijena te se preko Kolovratskih stijena spušta prema moru u Klenovicu mjesto na obali pokraj Novog Vinodolskog.

Na KPP-u, čiji obilazak zahtijeva 3 – 4 dana hoda, postoji čitav niz planinarskih objekata koji su tako smješteni da osiguravaju odmor i noćenje.

Detaljan opis KPP-a nalazi se u Putnom vodiču.

KPP