društvene prostorije su i dalje zatvorene, dakle SASTANAKA DO DALJNJEG NEMA.
BLAGAJNA JE OTVORENA ZA PLAĆANJE ČLANARINA SRIJEDOM OD 19-20 SATI te će isto biti omogućeno i
PUTEM INTERNETA, upute ovdje. Za plaćanje članarina putem interneta ispunite pristupnicu
i proučite "upute za plaćanje internetom"..

Što se PLANA IZLETA tiče, odlučili smo za sada raditi tromjesečne planove više pročitajte ovdje.

Tablicu za DEŽURSTVO NA KUĆI možete naći ovdje. Javite se Miroslavu Kovačiću za
rezervaciju termina na: mirokovacic56@gmail.com ili 092 348 9247
Za dežurstva na Viništu rezervacije još nisu krenule.

Početak ovogodišnje Opće planinarske škole planiran je u standardnom terminu, plan uskoro.

HPD Kapela je partner projekta "Aktivni u mirovini", a više informacija o besplatnim sadržajima projekta možete saznati ovdje.
Priključite se!
Zbog pandemije i novih mjera održavat će se ONLINE treninzi..

Učlanjenje

Članom Društva postaje se nakon što se u članski karton unesu traženi podaci i uplati članarina za tekuću godinu. Tada se članu izdaje planinarska iskaznica koja, osim za Hrvatsku, vrijedi i za sve zemlje članice Međunarodne unije planinarskih organizacija, skraćeno UIAA s kojima je Hrvatska sklopila ugovor o reciprocitetu.

Članarina: Djeca, učenici, studenti, nezaposleni i umirovljenici 65,00 kn; ostali 85,00 kn; iskaznica 6,00 kn.

Član Društva s plaćenom članarinom za tekuću godinu, osim odlaska na planinarske pohode i druge oblike druženja, ima pravo i na

• osiguranje od nesreće u planini,
  • 50 % popusta na spavanje u planinarskim objektima u Hrvatskoj,
  • pravo na popust u svim zemljama članicama UIAA s kojima je Hrvatska sklopila ugovor o reciprocitetu,
  • različite popuste prilikom kupovine planinarske opreme u specijaliziranim prodavaonicama,
  • godišnji plan izleta HPD Kapela za tekuću godinu,
  • godišnjak s crticama iz života duštva u prethodnoj godini.

Kao članovi, u Društvu možete nabaviti

• majice, naljepnice, privjeske sa znakom Društva,
  • buffove,
  • planinarske zemljovide,
  • dnevnik Kapelskog planinarskog puta (KPP-a).

Društvo posjeduje i planinarsku literaturu koja stoji na raspolaganju članovima za čitanje i pripremu izleta.

Učlaniti se može svake radne srijede od 19:00 do 20:00 sati u prostorijama Društva. Za učlanjenje potrebno je imati osobnu iskaznicu i potreban novac za uplatu.